O mnie

Nazywam się Jakub Pachliński. Jestem z wykształcenia pedagogiem, licencjonowanym terapeutą o specjalizacji terapia ruchowa z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną (WSEZ w Łodzi), magistrem pedagogiki sportu i rekreacji ruchowej (AHE w Łodzi). Od 2004 roku zajmuje się terapiami naturalnymi. Wiedzę zdobytą w czasie studiów z zakresu fizjoterapii, masażu klasycznego (w rozumieniu medycyny zachodniej), gimnastyki leczniczej oraz promocji zdrowia, wzbogacałem ucząc się u praktyków z zakresu terapii manualnej, medycyny osteopatycznej, masażu chińskiego, akupunktury, akupresury i moksoterapii u lekarza neurologa z Mongolii, Pani Mardalet Bayrangua.

Ukończyłem kurs masażu chińskiego w Ośrodku Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, którego nierozłącznym elementem jest akupresura, masaż meridianowy oraz techniki manualne służące mobilizacji stawów obwodowych i kręgosłupa.

Zdobywałem wiedzę z zakresu terapii manualnej: chiropraktyki, medycyny osteopatycznej oraz masażu. Swoje długoletnie zainteresowania i wiedzę na temat bioenergoterapii usystematyzowałem podczas szkolenia w Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata. Obecnie zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu biomasażu, masażu chińskiego, terapii manualnej: chiropraktyki i osteopatii oraz prowadzę gabinet terapeutyczny.

Skontaktuj się

Masz jakiekolwiek pytania odnośnie prowadzonych przeze mnie kursów? Zastanawiasz się, czy powinieneś zaufać właśnie mnie? A może chciałbyś skorzystać z naszej oferty zabiegów?

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

KONTAKT

695-705-044
feniks@feniks-szkolenia.com

SIEDZIBA

ul. Mickiewicza 2
99-100 Łęczyca
woj. Łódzkie

Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 16:30, jeżeli nie odbieram bardzo proszę zostawić sms – na pewno oddzwonię.

×