• Kurs prowadzony bardzo przyzwoicie. Dobra metodyka z zachowaniem kolejności ćwiczeń. Jest wprowadzenie, omówienie mechaniki i stopniowe wprowadzanie do pełnej techniki. Poza tym sympatycznie, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Materiał przekazany w sposób zrozumiały. Na zajęciach jest dużo ćwiczeń praktycznych. Wszystkie techniki przećwiczone po kilka razy.

  Kasia B.
 • Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały. Dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Dużo czasu Jakub poświęciłeś na zrozumienie ruchu w stawie i jakie to ma znaczenie dla statyki całego organizmu. Byłem na kilku szkoleniach więc mam porównanie. Tak dokładnie jeszcze nikt mi nie tłumaczył. Poza tym metodyka na duży plus. Atmosfera również świetna, bez barier i dystansu do prowadzącego. Gorąco polecam.

  Sławek R.
 • Świetne zajęcia. Już po pierwszym module przełożyły się na efekty pracy w gabinecie.

  Organizacja, metodyka, sposób prowadzenia i przekazania wiedzy, dobór technik OK.  Byłem osobą najmniej doświadczoną. Jednak poświęcony czas i sposób pracy sprawił, że czułem się pewnie i wiem, że zaliczyłem dobre warsztaty.

  Darek G.
 • Sposób przekazania wiedzy bardzo przystępny i zrozumiały. Wykładowca cierpliwy i wykazujący się zrozumieniem. Ćwiczenia prowadzone były ciekawie i dokładnie omówione. Uzyskaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Duża dawka wiedzy, szczególnie pod kątem pracy z pacjentem. Szkolenie godne polecenia.

  Dagmara M.
 • Dzięki Kuba.

  Byłem na kilku kursach masażu i terapii manualnej. Ale u Ciebie tylko spotkałem się z dokładnym tłumaczeniem ruchu w stawach, i tej całej biomechaniki. Świetna atmosfera, przygotowanie merytoryczne i profesjonalizm.

  Dzięki, że uświadomiłeś nam co jest istotne i jaki jest sens wprowadzania terapii manualnej w leczeniu i profilaktyce.

  Czekamy na kolejne kursy.

  Maciek, Michał, Ola
 • Wykładowca spokojny, pewny siebie, podchodzący do tematu z rozwagą i pokorą dla wykonywanej profesji.  Zajęcia dobrze przygotowane pod względem sposobu, ilości i jakości przekazywanej wiedzy. Dużo ćwiczeń praktycznych, przeplatanych z teorią. Dużo się nauczyłem i ugruntowałem swoja wiedzę. Dzięki za wszystko.

  Andrzej K.
×